Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Ramazan Gıda Yardım Çalışması Başlatıldı
Özet: Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Ramazan ayı öncesinde ramazan gıda paketi çalışmalarına başladı.
Açıklama: 

Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü tarafından yürütülecek olan Ramazan Ayı Gıda Paketi kampanyası ile vataşlarımızdan alınacak bağışlar korona günlerinde ihtiyaç sahibi öğrenci ve vataşlara gıda paketi olarak dağıtılacak.

Gençlerimizde paylaşma duygusunu geliştireceğiz

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin tarafından yapılan açıklamada “Malum virüs koronanın tüm dünyayı çepeçevre sardığı, bizleri evlere tıktığı, cumadan bi haber ettiği malum günlerdeyiz. Bu zor günlerinde gölgesinde Ramazan&39;a ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Ramazana kavuşmanın sevincini yaşarken her Ramazan olduğu gibi yine ihtiyaç sahibi ailelerimize, koronadan dolayı işsiz kalmış, ücret alamayan ailelerimize kısmen can suyu olmak istedik. TÜGVA Gençliği olarak gençlere paylaşma duygusunu kazırma, zor günlerde birbirimize sahip çıkma anlamında gençlerimizle böyle bir çalışma izleyeceğiz inşallah. Gençlerimizle aramızda toplayacağımız cüzi katkılarla yine gençlerimizle birlikte gıda paketlerini hazırlayacak ve yine gençlerimizle birlikte ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştıracağız. Merhamet ayı olan Ramazan ayını en güzel şekilde değerlendirerek gençlerimize şefkat, merhamet ve paylaşma duygularını kazıracağız. Pazartesinden itibaren üç grup halinde karantina ve izole kurallarına uyarak çalışmamızı başlatacağız inşallah.

Katkı sağlamak isteyen vataşlarımız bizlere ulaşarak hesap numaralarımıza tamamen yasal olan bağışlarını yapabileceklerdir. Ben şimdiden tüm hemşerilerimizin ve gençlerimizin Mübarek Ramazan aylarını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.


Yayın tarihi:  22.4.2020 12:01:33
Yazdırma tarihi:  9/22/2020 7:29:44 AM