Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Ak Parti İl Başkanından İki Mesaj
Özet: AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, milletin ortak iradesinin eseri olan, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 100. yıl dönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını gururla kutladıklarını belirtti.
Açıklama: 

Tatlı, TBMM’nin 100 açılış yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Ülkenin milli egemenliğinin ve bağımsızlık mücadelesinin en önemli dönüm noktalarından biri olan 23 Nisan&39;ın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk&39;ün geleceğin teminatı olan çocuklara armağanı olarak kutlığını ifade eden Tatlı, "Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesinin üzerine, çocuklarımız ve gençlerimiz ile yükseleceğine, onların dinamizmi, parlak hedefleri, duru zihinleriyle cumhuriyetimizin hür ve bağımsız bir şekilde sonsuza kadar varlığını sürdüreceğine canı gönülden inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm çocuklarımızın ve vataşlarımızın, 100. yıl dönümünü kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı&39;nı tebrik eder, en içten sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi. 

İl Başkanı Tatlı, 24 Nisan Cuma günü tutulacak olan ilk oruçla başlayacak olan 11 ayın sultanı Ramazan ayının da tüm dünyaya sağlık, huzur ve iyilikler getirmesini dileyerek, Giresun halkına bereketli bir huzurlu bir Ramazan ayı diledi.


Yayın tarihi:  23.4.2020 11:17:59
Yazdırma tarihi:  9/22/2020 11:17:58 PM