Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Bulancak Belediyesi Gıda Yardımı Yapacak
Özet: Bulancak Belediyesi korona salgını ve Ramazan ayının gelmesi nedeniyle; iş yerlerini kapatan, çalıştığı işinden ayrılan ve hiçbir geliri olmayan vataşlara yönelik gıda yardımı yapacak.
Açıklama: 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Recep Yakar; “Bu zorlu süreçte özellikle işsiz kalan vataşlarımız başta olmak üzere tüm ihtiyaç sahibi ailelerimize Gıda Kolisi Yardımında bulunacağız. Bunda bir sınırımız yok ve ihtiyaç durumuna göre bu yardımı tekrarlayabileceğiz. Bu durumda olan ihtiyaç sahibi tüm vataşlarımız belediyemize başvurarak taleplerini oluşturabilirler. Bu vesileyle mübarek Ramazan ayının tüm halkımıza hayırlar ve bereketler getirmesini temenni ediyor, selam ve saygılarımı iletiyorum. Bu süreci birlikte aşacağız” dedi.

Başvurular Bulancak Belediyesi “Beyaz Masa” ve “Halkla İlişkiler Birimi” ne bizzat yapılacaktır. Başvurular ön değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Gıda kolileri belediye ekipleri tarafından adrese teslim edilecektir. Başvurular 27 Nisan 2020 Pazartesi gününden itibaren kabul edilecektir.

 


Yayın tarihi:  23.4.2020 11:38:36
Yazdırma tarihi:  9/22/2020 10:46:32 PM