Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Kemaliyede Yeni Başkan; Mustafa Civek
Özet: Giresun STK camiasının sevilen isimlerinden Eynesil Kemaliye Köyü Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Civek derneğin boşalan yönetim kurulu başkanlığına getirildi.
Açıklama: 

Yasaklar sebebi video konferans sistemi ile yapılan yönetim kurulu toplantısında, dernek başkanının istifası sonucu boşalan yönetim kurulu başkanlığına başkan yardımcısı Mustafa Civek oy birliği ile seçildi.

Toplantı gündemi ile ilgili açıklama yapan Mustafa Çivek; " Eynesil Kemaliye Köyü Dernek Başkanımız Sayın Mehmet Civak, iş ve adres değişikliği nedeniyle dernek yönetim kurulundaki görevinden istifa etmek suretiyle ayrılmıştır.

Divan Kurulumuzca yapılan değerlendirme ve yönetim kurulunca yapılan oylama sonucu, ilk olağan genel kurul toplantısına kadar dernek başkanı olarak şahsıma görev verilmiştir. Divan Kurulumuza ve Yönetim Kurulumuza duydukları güven sebebiyle teşekkür ederim.

Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan Covid19 Salgını nedeniyle, sayın başkanımız ve üyelerimizle birlikte genel bir toplantı yapma ve kendisini uğurlama imkânımız, şimdilik ne yazık ki olamadı.

Yaşanan salgının son bulmasını müteakip, yapılacak ilk toplantımız da Mehmet Civak başkanımız ve üyelerimizle bir araya gelecek, kendisine derneğimiz ve köyümüze verdiği hizmetler için hep beraber teşekkür edeceğiz.

Bu vesile ile 1997 yılında kurulan derneğimiz kurullarında geçmişten bu güne kadar gören ama tüm kurul üyelerimize, Kurucu Başkanımız Sn. Hasan Civak ve sonraki dernek başkanlarımız Sn. Hasan Karagöz, Sn. Zeki Topal, Sn. Erkan Civak ve Sn. Mehmet Civak&39;a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Görevim süresince dernek üyelerimiz ve köylülerimizin desteği sayesinde yönetim kurulumuzla birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.

Bu görev ve hizmet nöbetinde güveninizi, desteğinizi ve duanızı eksik etmeyiniz "dedi.


Yayın tarihi:  24.4.2020 12:06:27
Yazdırma tarihi:  9/23/2020 12:49:50 AM