Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Tüm Birimler Bir Arada Toplanacak
Özet: Giresun Belediyesi, tüm birimleri bir araya toplayacak olan yeni hizmet binasına kavuşuyor.
Açıklama: 

Bu amaçla, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatıyla kiralanan Halk Bankası yanındaki eski Özel İdare binasında onarım ve altyapı çalışmaları başladı. Yeni binanın hizmete girmesiyle, dağınık halde bulunan ve belediyeye kira problemleri ile de yük olan birimler tek çatı altında toplanacak. Böylece, vataşlar işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilecek olup, ilgili birimlere daha rahat ulaşabilecek.   

Birbiriyle ilişkili birimlerin farklı yerleşkelerde hizmet vermesinden kaynaklanan problemleri ortadan kaldıracak olan yeni hizmet binasında, vataşların alacakları hizmet kalitesi de yükselecek. Aynı zama, birimlerin kendi arasındaki iletişimleri hızlanacak, verim artmış olacak, zaman kaybı önlenecek.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’a yakışır bir belediye binasında hizmet vermeye başlayacaklarını belirterek: ‘’Farklı yerleşkelerde hizmet vermekten kaynaklanan aksaklıkları ortadan kaldırarak daha hızlı, verimli ve kaliteli hizmeti vataşlarımızla buluşturacağız. En ince ayrıntıyı düşünerek planladığımız bu projemizle birlikte Giresun’umuz uzun yıllar belediye hizmet binası eksikliği hissetmeyecektir. Yeni binamızdaki düzenleme çalışmaları hızla devam edecek ve en kısa zama teslimi yapılacaktır. Şimdiden şehrimize hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.


Yayın tarihi:  4.5.2020 14:32:04
Yazdırma tarihi:  10/29/2020 2:37:57 AM