Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Dezenfekte Çalışmaları Aralıksız Olarak Sürüyor
Özet: Giresun Belediyesi ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında halkın yoğun olarak kullığı alanların yanı sıra konutlarda da dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
Açıklama: 

Belediye tarafından oluşturulan özel ekip tarafından, taksi, dolmuş, özel araç, kamu kurum ve kuruluşlarına ait araçlar, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversitelerden oluşan toplam 40 okul, 35 camii ve Kur’an kursu, bankalar, gelen talebe göre site ve apartmanlar (ortalama 85, 100 konut), Belediyeye ait tüm binalar ile park ve mesire yerleri sürekli dezenfekte ediliyor. Ayrıca, 40 civarındaki engelli vataşlara da ulaşım desteği veriliyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, dezenfeksiyon işlemlerinin şehrin her noktasında yürütüldüğüne dikkati çekerek, öncelikle vataşların yoğun olduğu alanlarda çalışmaların yoğunlaştığını söyledi.

Başkan Şenlikoğlu: "Dezenfeksiyon işlemlerimiz devam edecek. Ekiplerimiz şehrimizin her bir noktasını dezenfekte ediyor. Büyük titizlik ve ciddiyetle insan sağlığı için gece gündüz çalışan personelime teşekkür ediyorum" diye konuştu.


Yayın tarihi:  14.10.2020 09:35:54
Yazdırma tarihi:  10/28/2020 8:36:10 AM