Sayfayi Yazdir | Pencereyi Kapat


Başlık: Kuzgun Köyünde Patpat Kazası
Özet: Tirebolu Kuzgun Köyü eşrafından Rahmi Kamat (65) bugün Orta Mahalle Hozan Mevkiinde kullanmakta olduğu patpat tabir edilen aracının kaza yapması sonucu vefat etti.
Açıklama: 

Konuyla ilgili bilgi aldığımız görgü sahipleri “Bugün köyümüz Hozan Mevkiinde bulunan bahçesinde bahçeleme tabir edilen işi yapıp odunlarını köyde bulunan bir ihtiyaç sahibine verdikten sonra ikinci seferi için Hozan Deresinde çeşme önünde dönerken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yuvarlanmış ve yaklaşık 50 metre aşağıda bulunan ceviz ağacına vurarak durabilmiştir. Bizler kazaya hemen müdahale etsek de yuvarlanma sonucu başından aldığı darbeler ölümüne sebep olmuştur” dediler.

Kazayı görenler derhal jarma ve ilk yardım için haber vermişler ve çok geçmeden hem jarma hem de 112 Acil Servisi olay yerine intikal etti. Daha sonra da Tirebolu Cumhuriyet Savcılığında görevli savcı olay yerine intikal ederek cesedi ilk inceleme sonrası otopsi yapılmak üzere Tirebolu Devlet Hastanesine gönderdi. Cenaze bugün Kuzgun Köyünde cuma namazı sonrası cenaze namazı sonrası aile kabristanlığına defnedildi.

Sitemiz İmtiyaz Sahibi İbrahim Balcıoğlu&39;nun dünürü olan Rahmi Kamat&39;a Allah&39;tan rahmet, ailesine ve sevenlerine de başsağlığı ve sabır dileriz.


Yayın tarihi:  16.10.2020 19:57:13
Yazdırma tarihi:  10/28/2020 7:45:56 AM